SRT Yayın Akışı - 06.06.2020
Son Dakika

ÖĞRETMEN ADAYLARI ATİKE HANIM’DA13 Mayıs 2019 - 11:09, Pazartesi

Sinop Üniversitesinin Amerikan Büyükelçiliği işbirliği ile yürüttüğü “SocialJustice in ELT (İngilizce Öğretiminde Toplumsal Adalet)” isimli projeye Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi de destek veriyor.

Bu kapsamda SAÜ Eğitim Fakültesi İngilizce öğretmenliği bölümü öğrencilerinden Proje Koordinatörü Nurten Civelek, Emre Kumru, Dilara Alptekin, Rümeysa Hıdır, Mustafa Sancar, Yakup Tokalı ve Barış Baydar; akran zorbalığı konusundaki farkındalığı arttırmaya yönelik tiyatro gösterisini Atike Hanım Anadolu Lisesi’nde sergiledi. Proje; öğretmen adaylarına akran zorbalığı, cinsiyet eşitliği, çevre bilinci, mülteci duyarlılığı gibi konularda sürdürülebilir projeler gerçekleştirme imkanı vererek hem öğretmen adaylarının hem de onların etki alanındaki öğrencilerin bu konularda farkındalık kazanmasını amaçlıyor. Kadir KAZIN/HENDEK

Bu haber toplam 250 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar