SRT Yayın Akışı - 23.07.2019

KİTAPLARIN BÜYÜLÜ DÜNYASINI GEZDİLER14 Mayıs 2019 - 13:02, Salı


SAÜ Vakfı Özel Ortaokulu Türkçe Eğitim Liderleri Berna Ürgüplüoğlu ve Nurcan Yücesoy önderliğinde 6.sınıf kitap dedektifleriyle İl Halk Kütüphanesine gezi düzenlendi.

Öğrencilerdeki kitap sevgisini daha da çoğaltmak, ileriki yaşlarında kitap okuma alışkanlığını daha da pekiştirmek amacıyla düzenlenen gezide Vakıflı öğrenciler kütüphaneyi yakînen tanıdı. Kütüphanenin nasıl bir yer olduğunu, orada uyulması gereken kuralları yerinde öğrendi. Rafları tek tek inceleyen kitapseverler,  kitapların büyülü dünyasında kısa bir gezintiye çıktı. Kitapları incelemenin yanında nasıl üye olunacağı, gerekli işlemler hakkında da bilgi sahibi oldu.Kitapların arasında kaybolan öğrenciler, kitaba ve okumaya dair gezi rehberlerine bir yenisini daha ekledi.  

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur