SRT Yayın Akışı - 19.09.2019
Son Dakika

GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN BAŞKANLARA ZİYARET19 Mayıs 2019 - 15:54, Pazar

Başkanları ziyaret eden genç girişimciler belediye başkanlarına artık girişimcilerin daha çok desteklendiğini vurgulayarak belediyeler ili işbirliği yapmaya hazır olduklarını ifade ettiler

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten Sakarya Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanları ve kurul üyeleri, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamlarında ziyaret ettiler.

ETKİN ROL

Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Zehra Dirim, belediye başkanlarına kadınların girişimcilikte daha da etkin rolü olması için kurulun çalışmalarından bahsetti. Dirim, “Kadın girişimciler olarak birlikte ilerlemeye gayret ediyoruz. Türkiye’de girişimciliğin yaygınlaşması ve özellikle de kadınlar tarafından örnek alınması için çalışmalarımızı yapıyoruz. Belediyelerimizin de desteği ile umarız bu girişimcilik ruhunu bütün kadınlarımıza aşılayacağız.” dedi.Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mertcan Korkmaz, belediye başkanlarına artık girişimcilerin daha çok desteklendiğini vurgulayarak belediyeleri işbirliğine davet etti.

İŞBİRLİĞİ

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, girişimcilerin yapacağı projelerde ilçe ile sorunları var ise duymaktan mutlu olacaklarını ve düzeltmek için yardımcı olacaklarını belirtti. Her türlü işbirliğine hazır ve destek olacaklarını belirtti.Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, kadınlara istihdam sağlama konusunun kendisini çok memnun ettiğini belirterek Geyve’de oluşturulan ve birçok kadına istihdam sağlayan organik ürünler üretim merkezini çok takdir ettiğini belirtti. Her zaman bu ve bunun gibi projelerle işbirliğine ve desteğe hazır olduğunu belirtti.Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, ilçelerinde yapılan festivallerin girişimcilere fırsat ve destek olduğunu belirtti. Her zaman girişimci projelerde işbirliği sağlamaktan memnun olacaklarını belirtti.Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, böyle olumlu bir konuda gelecek her türlü işbirliğine ve destek vermeye hazır olduğunu belirtti. Simgenur BATIHAN

Bu haber toplam 162 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar

okur