SRT Yayın Akışı - 19.09.2019
Son Dakika

AFAD ÇALIŞANLARI EĞİTİM ALDI4 Haziran 2019 - 17:57, Salı

Haberin Fotoğrafları

AFAD İl Müdürlüğü çalışanları hizmet içi eğitim programları kapsamında Sakarya BŞB İtfaiye ekiplerinden yangınlara müdahale eğitimleri aldı.

AFAD İl Müdürlüğü çalışanları hizmet içi eğitim programları kapsamında Sakarya BŞB İtfaiye ekiplerinden yangınlara müdahale eğitimleri aldı. Eğitimlere İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş, Şube Müdürleri, Teknik ve Büro çalışanları katıldı. İtfaiye ekipleri tarafından sabah ve öğlen programı kapsamında gerçekleşen eğitimlerde;

EĞİTİM VERİLDİ

Yanma ve Yanma Olayları, Yangının sınıflandırılması, Yangının nedenleri, Yangında acil durum prensipleri, Yangın söndürmede kullanılan maddeler, Bina yangınları, Patlayıcı maddeler, Kuru kimyevi tozlu KKT yangın söndürme cihazları, anlatılarak eğitim uygulamalı tatbikat ile sona erdi. AFAD İl Müdürlüğü eğitimlere katılan İtfaiye Ekiplerine ve AFAD çalışanlarına teşekkür etti.

Bu haber toplam 194 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar

okur