SRT Yayın Akışı - 25.06.2019

MUTLULUĞUNUZ BAŞKASININ ÜZÜNTÜSÜ OLMASIN4 Haziran 2019 - 08:04, Salı


Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü bayram sabahları yaşanan silahlı kutlamalara vurgu yaparak, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşları uyardı.

Yapılan yazılı açıklamada şu ifadeler kullanıldı; “Dostluk, kardeşlik, barış, paylaşma, hoşgörü anlamlarının tamamını içeren Ramazan Bayramını tüm İslam alemi gibi bizlerde dört gözle bekliyoruz. Böylesine anlamlar yüklü Ramazan Bayramında da, mutluluk ve sevinçlerin bir başkasının üzüntüsü olmaması, huzur ve güvenliğin bozulmaması için kutlamalarda silah kullanılmaması büyük önem taşımaktadır. Her yıl havaya rastgele sıkılan silahlar sonucu birçok ailemiz ne acıdır ki telafisi mümkün olmayan, ölümle sonuçlanan acı kayıplar ve yaralanmalarla bayramın güzelliğinden mahrum bir şekilde vahim olaylara maruz kalmaktadır.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur