SRT Yayın Akışı - 13.07.2020
Son Dakika

TÖRENLE UĞURLANDILAR16 Haziran 2019 - 13:33, Pazar

Taraklı Çok Programlı Anadolu Lisesi 2018 – 2019 yılı mezunlarını görkemli bir törenle uğurladı

Taraklı Çok Programlı Anadolu Lisesi 2018 – 2019 yılı mezunlarını görkemli bir törenle uğurladı

Taraklı Çok Programlı Anadolu Lisesi spor salonunda yapılan törene, Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz Şube Müdürü Halit Suçatı okul öğretmenleri  ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.Okul Müdürü Timuçin Çetiner, “Bütün toplumların umutları ve güvenceleri genç nesillerdir. Elbette bizim de geleceğim ve güveneceğimiz sizlersiniz. Bu gerçeği Atatürk ‘’ Bütün umudum gençliktedir’’ diyerek ülkeyi ve bütün değerlerini gençlere emanet ederek göstermiştir. İnanıyorum ki sizlerde umutları ve güveni boşa çıkarmayacak ülkemize hizmet eden hayırlı evlatlar olacaksınız’’ dedi.

Ardından sahneye gelen okul birincisi Derya İşbilir kısa bir konuşma.yaptı.Daha sonra okul birincileri Derya İşbilir, H.Gamze Karakoç,ve Elif Armutçuoğlu sıra ile sertifikalarını aldılar ve kütüğe okul birinciliği plaketlerini çaktılar.Öğretmenler ve öğrenciler hep birlikte pasta kestiler. Diplomalarını alan öğrenciler sevinç gösterileri ile keplerini fırlattılar. Program pilav ikramı ile son buldu.  Huriye Nur ÇAKIR

Bu haber toplam 1004 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar