SRT Yayın Akışı - 16.10.2019
Son Dakika

OKUL PROTOKOLE TANITILDI23 Haziran 2019 - 13:17, Pazar

Akyazı TSO – TOBB İlköğretim Okul inşaatı Başkan Z.Şinasi Bayraktar tarafından Akyazı Protokolüne tanıtıldı.

Tanıtım Programına, Akyazı Kaymakamı Yakup Güney, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, C.Başsavcısı İrfan Gürel,İlçe Emniyet Müdürü İsa Coşar, Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, Akyazı Ticaret Borsası Başkanı A.Şener Bayraktar, ATSO Meclis Başkanı Muzaffer Başer, ATB Meclis Başkanı Vedat Böcek, Belediye Başkan Vekili Mehmet Öztürk, Kızılay Derneği Başkanı Mustafa Birinci ve ATSO Meclis üyeleri katıldı.

20 DERSLİKLİ

Tanıtım töreninde ATSO Başkanı Bayraktar, “TOBB’ne  yapmış olduğumuz girişimlerimiz sonucunda Akyazı’ya bir ilköğretim okulu kazandırmış bulunmaktayız. Okulumuz 18 + 2 derslikli, zemin artı 1 kat, içerisinde asansör, fen laboratuarı, görsel sanat atölyesi, kütüphane, müzik odası, beden eğitimi, çok amaçlı salon , öğretmenler ve müdür ve müdür yardımcıları odaları bulun kaliteli ve  modern bir yapıya sahip olacak olan okul inşaatı yaklaşık üç ay evvel  başlamıştır.Önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında ilçemizin yaşayacağı okul sorunu yapımı başlayan  Akyazı TSO-TOBB ilköğretim okulu  sayesinde  çözüme kavuşacak ve öğrencilerimiz  modern bir okulda eğitim ve öğretim göreceklerdir” dedi.

BÜYÜK İHTİYAÇ

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’da Okulun Akyazı’ya kazandırılmasında emeği geçen Başkan Bayraktar, ATSO Meclis üyelerine ve herkese çok teşekkür etti. Belediye Başkanı Soykan’dan sonra; Kaymakam Güney, Okulun Akyazı’nın en büyük ihtiyacını kapatacağını, Önümüzdeki eğitim ve öğretim yılının ikinci döneminde eğitime açılacak olan okulun kaliteli eğitim hizmeti  vereceğini, okul ihtiyacını rahatlıkla karşılayacağını, Okulun Akyazı’ya kazandırılmasın da en büyük pay sahibi olan Başkan Bayraktar’ a bu konuda teşekkürlerimizi sunarım” dedi.

Bu haber toplam 157 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar

okur