SRT Yayın Akışı - 13.07.2020
Son Dakika

YAYINLAR NEDEN KESİLİYOR?9 Temmuz 2019 - 16:13, Salı

CHP’li Koludra meclis toplantılarında yayının karartıldığını söyledi. Koludra, “Gerekirse mahallelere ineriz ve yaptıklarımızı anlatırız. Biz yetkiyi Sakarya halkından aldık” şeklinde konuştu.

CHP Büyükşehir Belediye meclis üyeleri Şaban Koludra ve Cüneyt Taşkın Ekşi, parti il binasında bir basın toplantısı düzenledi. CHP il Başkanı Erdoğan  Isır’ın da hazır bulunduğu basın toplantıda Koludra, bugüne kadar gerçekleştirilen meclis toplantılarını değerlendirdi. Son toplantıların internet ortamından canlı yayınlamadığını söyleyen Koludra, “İlk iki meclis toplantıları internet üzerinden naklen yayınlandı. Daha sonraki 3-4-5. meclis toplantılarında ise yayınlar kesildi. Bilgi istedim bilgi vermediler. CD’leri istedim, “Başkana soracağız” dediler.

KARARTMA 

Koludra, “Eğer bizim meclisteki konuşmalarımız karartılırsa, Sakarya’yı ilgilendiren konularla alakalı gündeme getireceğimiz hususlardan kamuoyu mahrum bırakılmak istenirse ve yayınlar kesilirse işte o zaman siyaset yapacağız. Gerekirse mahalle ve köy muhtarlara inip, hem onlardan aldığımız sorunları hem de teklif ettiğimiz halde yapılmayanları onlarla paylaşacağız. Biz yetkiyi Sakaryalı halkından aldık” diye konuştu.  Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 296 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar