SRT Yayın Akışı - 16.10.2019
Son Dakika

SEDAŞ’A KARASU BELEDİYE BAŞKANI’NDAN NEZAKET ZİYARETİ11 Temmuz 2019 - 09:52, Perşembe

SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr.Necmi Odyakmaz’a nezaket ziyaretinde bulunan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, SEDAŞ ile işbirliği içinde yapmak istediklerini ifade etti.

SEDAŞ’ın kaliteli hizmet  ve müşteri memnuniyetine odaklı projeler geliştirmesinden bir vatandaş olarak memnuniyet duyduğunu belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Dr. Necmi Odyakmaz’dan   SEDAŞ’ın dağıtım faaliyetleri ve yaptığı yatırım çalışmaları hakkında da bilgiler aldı.  Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, SEDAŞ’ın her geçen gün artarak kaydettiği başarılı çalışmalardan, yatırımları ve 7/24 kesintisiz enerji verme mücadelesinden, dikkate aldığı paydaş ilişkilerinden dolayı SEDAŞ yöneticileri  ve tüm çalışanlarını tebrik ettiğini belirtti.

Dr. Necmi Odyakmaz’da, Belediyeler ile işbirliği içinde faaliyetlerini sürdürdükleri  hakkında bilgiler verirken, SEDAŞ’ın özel şirket statüsünde  kamu hizmeti verdiğini, Doğu Marmara da Sakarya ile birlikte toplam 4 İl ve 45 ilçede elektrik dağıtım faaliyetini 7 gün 24 saat, 1700 çalışanı ile birlikte sürdürdüğünü, toplam 3,5 milyon nüfusa ve 1,8 milyon tüketiciye yılda 10 milyar kilowatt saat elektrik dağıtımı gerçekleştirdiklerini  ifade etti. Dr. Necmi Odyakmaz, SEDAŞ’ın elektrik dağıtım faaliyeti kapsamında; işletme bakım, yatırım, genel  aydınlatma, kayıp kaçak mücadelesi, enerji bağlama, açma ve kesme ile sayaç okuma, enerji müsaadesi, proje onayı faaliyetlerini gerçekleştirdiğini belirterek, her geçen yıl müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini artırmayı hedeflediklerini ifade etti. Dr. Necmi Odyakmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek misafirleri ile yakından ilgilendi. 

Bu haber toplam 136 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar

okur