SRT Yayın Akışı - 15.07.2019

ABD’DEN GELİP AMELİYAT OLDU11 Temmuz 2019 - 13:37, Perşembe


Mesleği hemşirelik olan 45 yaşındaki Amerikalı Jeannie Espinosa, Özel Konak Hastanesi Sakarya’da gerçekleştirilen karın germe operasyonunun ardından taburcu oldu.

KARIN GERME OPERASYONU

Amerika’da yaşayan 45 yaşındaki Hemşire olan Jeannie Espinosa Özel Konak Hastanesi Sakarya’da karın germe operasyonu geçirdi. Sağlık Turizmi kapsamında Amerika’dan gelen Espinosa, 2013 yılında ABD’de gerçekleştirilen tüp mide ameliyatı sonrasında bu kez de karın germe operasyonunu gerçekleştirdi. Operasyonun ardından Özel Konak Hastanesi Sakarya’dan taburcu olarak Amerika’ya dönen Jeannie Espinosa Operasyonu gerçekleştiren Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. M. Sinan Abbasoğluna ve hastane personeline teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur