SRT Yayın Akışı - 15.10.2019
Son Dakika

Ve Nalbant Yeni Başkan11 Temmuz 2019 - 17:26, Perşembe

Haberin Fotoğrafları

Yapılan Olağanüstü Genel Kurulun ardından Sakaryaspor’un yeni başkanı İbrahim Nalbant oldu.

TEK LİSTE İLE GİRDİ

2019-2020 sezonu öncesinde daha önce 2 kez gerçekleşen ve dün 3.kez yapılan Olağanüstü Genel Kurulda başkan adayı olarak tek liste halinde giren İbrahim Nalbant, Yeşil-Siyahlıların yeni başkanı oldu. Rüstemler tesislerinde yapılan Genel Kurula 50 üyenin yanı sıra bir çok taraftara da katılım gösterdi. Kongrede Divan Kurulunda Halil İbrahim Balcı başkanlık yaparken, Ali Bektaş, Ahmet Silahçı ve Tezcan demir yer aldı.

AÇIK OYLAMA İLE

Kongrede açık oylama ile İbrahim Nalbant başkanlığa seçilirken, kongrede eski başkanlardan Cevat Ekşi, Selahattin Aydın, Vedat Yaşlıca ve Rauf Batuboylu’da yerini aldı. büyükşehir Belediye başkanı Ekrem Yüce şehir dışında olduğu için kongrede yer alamazken, gönderdiği mesajla kongrenin hayırlı olmasını diledi.

İŞTE YÖNETİM KURULU

İbrahim Nalbant başkanlığında oluşan yönetimde şu isimler yer alıyor: Adem Dursun, Ahmet Özgedik, Atilla Doğan, Atilla Kuruçayırlı, Birol Özbey, Bişer Özbey, Ercan Sürer, Engin Sipahi, Erdem Yıldırım, Erkan Sezgin, Ekan Uysal, Erol Aydın, Ferruh Taşdemir, Haldun Şehit, Hüdaverdi Bahadır, Kaan Odabaş, Kürşat Kaan Babalı, Mehmet Demir, Munasor Marzok, Muharrem Tosun, Recep Demir, Serdar Sert, Turgay Demirgövde, Veli Ergen, Yaşar Zımba.

Yüksek Divan Kurulu: Hamdi Kılıçaslan, Mete Başar, Rıdvan Sezer, Hayrettin İçduygu, Erol Aydın, Zeki Öztürk, Sami Kemik, Ahmet Tutar, Canip Kaya, Akın Aksakal.

Denetim Kurulu: Uğur Kobaş, İbrahim Aygün, Ahmet Orhan.

Disiplin Kurulu: Savaş Adalet, Ahmet Bülent Ateşoğlu, Cemal Başaran.

Balotaj Kurulu: Yekta Tepe, Harun Sezer, Cevdet Sarı.

Sicil Kurulu: Bülent Büyükyılmaz, İlker Uzun, Mehmet Bilgin.

Tarih Müze Arşiv Kurulu: Hakkı Tank, Kemal Diktaş, Fatih Çeken. (Mesut ÇAYIR)

Bu haber toplam 212 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar

okur