SRT Yayın Akışı - 20.01.2020
Son Dakika

UGUR’DA GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI8 Ağustos 2019 - 16:35, Perşembe

Sakarya Uğur Okulları 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Genel Kurul Toplantısı ve hizmet içi eğitim programı öğretmenlere verilen kahvaltının ardından başladı.

Genel Kurul toplantısında konuşan  Sakarya Uğur Okulları Kurucu Müdürü Yavuz Müftüoğlu; “Sakarya Uğur Okulları olarak siz  değerli öğretmen arkadaşlarımız ile aynı amaçla aynı hedefle ilerleyerek üstün başarılara imza attık.Özveri ve birliktelik ile bu başarılara yenilerini ekleyeceğimize inancımız tamdır.Aynı çatı altında bu başarıya ve güçlü akademik algıya siz değerli öğretmen arkadaşlarımızla ulaştık.Bu düşüncelerle 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının genel kurul toplantısını açıyor hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

BİZ BİR AİLEYİZ

 Müftüoğlu, “Sakarya Uğur Eğitim Kurumları olarak biz bir aileyiz düşüncesindeyiz.Ailenin huzuru,mutluluğu ve sürekliliği aile bireylerinin dürüst ilişkilerinin paylaşımcı yaklaşımına ortak düşünce ve davranışına bağlı olduğuna inanıyorum. 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı zorlu bir dönemdir.Çünkü ekonomik yapıdaki köklü değişiklikler,yükselen rekabet ,değişen sosyo kültürel yapı ile birlikte farklılaşan veli beklentileri eğitim sektörünüde etkileyecektir.

Her zaman belirttiğim gibi bu yılın istediğimiz gibi bir yıl olması için hep birlikte düşünmemiz,planlamamız,inanmamız gerekiyor.Eğer bizler kurum sinerjisi yaratıp uygulayabilirsek ve zaman içerisinde uygulamalarımızı geliştirebilirsek istediğimiz sonucu elde edebiliriz.Her birimiz görevimizi eksiksiz olarak yerinde ve zamanında yaparsak başarımız katlanarak artar’’dedi.  Alkan KUYAŞ

Bu haber toplam 237 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar