SRT Yayın Akışı - 20.01.2020
Son Dakika

KAYMAKAM DEĞİŞTİ8 Ağustos 2019 - 16:45, Perşembe

Resmi Gazete‘de yayımlanan atama kararnamesi ile ilimize iki Vali Yardımcısı atandı. Hendek Kaymakamı Orhan Burhan’ın yerine ise İçişleri Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Hukuk Müşaviri Fatih Kaya göreve getirildi.

KARARNAME

Resmi Gazete’de yayımlanan kararname ile 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 403 mülki idare amirinin görev yerlerinin liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildi. İlimizde de iki Vali Yardımcısı ve Hendek Kaymakamı değişti.

KAYA ATANDI

Sakarya Vali Yardımcılığı’na, Zonguldak Vali Yardımcısı Ömer Bedrettin Sağsöz ile İstanbul Vali Yardımcısı Halil Serdar Cevheroğlu atanırken, Hendek Kaymakamlığına İçişleri Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Hukuk Müşaviri Fatih Kaya atandı.
Sakarya Vali Yardımcılığı görevini yapan Mehmet Zeki Koçberber Bursa Mustafakemalpaşa Kaymakamlığına, Hendek Kaymakamı Orhan Burhan ise Antalya Muratpaşa Kaymakamlığına atandı.    

Bu haber toplam 364 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar