SRT Yayın Akışı - 20.02.2020
Son Dakika

KAYITLAR 2 EYLÜL’DE BAŞLIYOR22 Ağustos 2019 - 18:00, Perşembe

Anadolu Üniversitesinin uzaktan eğitim sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2019-2020 Öğretim Yılı İnternet başvuru ve kayıt işlemleri, 2 Eylül Pazartesi günü başlayıp 13 Eylül Cuma günü sona erecek.

Son başvuru tarihinden sonra internetten veya başka bir yöntemle başvuru yapılması mümkün olmayacak. Bu işlemler, 2019 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) ile yerleştirilip kayıt yaptıracak adaylarla, Anadolu Üniversitesi Yabancı Uyruklular İçin Yükseköğretime Geçiş ve Yerleştirme Sınavı (ANADOLUYÖS) kapsamında kayıt hakkı kazananları kapsıyor. Adaylar, başvuru ve kayıt işlemlerini http://aof.anadolu.edu.tr İnternet adresinden gerçekleştirebilecekler. İnternetten başvuru yapmayan adaylar ise kayıt  yaptıramayacaklar. Adayların İnternetten başvuru yapmaları ise kayıt için yeterli olmayacak. Adayların AÖF bürolarından kayıtlarını tamamlamaları gerekiyor.

Bu haber toplam 176 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar