SRT Yayın Akışı - 25.02.2020
Son Dakika

İLK DERS ZİLİ ÇALDI10 Eylül 2019 - 17:03, Salı

Haberin Fotoğrafları

Sakarya Uğur Okulları yeni eğitim öğretim yılının ilk ders zili çaldı. Öğrencilere tavsiyede bulunan Sakarya Uğur Okulları Kurucu Müdürü Yavuz Müftüoğlu, “Büyük Türkiye” damgasını vuracak olan sizlersiniz. O nedenle; çok çalışacaksınız” dedi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende günün anlam ve  önemini belirten konuşmalar yapıldı.Öncelikli olarak Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kuleberoğlu’nun öğretmenlere yönelik mesajı okundu.“Çok değerli Meslektaşlarım ve çalışma arkadaşlarım;2019-2020 Eğitim Öğretim yılımızın başta kurumumuz öğrenci,öğretmen ve yöneticileri olmak üzere ülkemizdeki tüm eğitim camiasına hayırlı ve Uğurlu olmasını dilerim.Uğur Okulları olarak akademik başarı ve finansal sürdürülebilirlik alanlardaki başarısı ile diğer alanlarda veli,öğrenci,öğretmen, ve diğer tüm  eğitim paydaşlarının güvenilir liman olduğu görülmektedir. Toplumun güvenini kazanma başarısı elde eden kurumumuzun başta siz değerli öğretmen ve yöneticileri olmak üzere tüm mensuplarımızı kutluyor ve bu başarılarından dolayı teşekkür ediyorum.

DAVANIZ BÜYÜK

Daha sonra konuşma yapan Sakarya Uğur Okulları Kurucu Müdürü Yavuz Müftüoğlu ; “Çok büyük bir milletin, cennet bir ülkenin ve eşsiz bir liderin Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün temsilcileri olarak, sorumluluğunuz büyük. Davanız büyük, yolunuz da o ölçüde kutludur.Doğudan batıya, kuzeyden güneye her köşedeki gençlerimizle birlikte bu yurdu layık olduğu zirveye taşıyacak ve gelecek yüzyıla “Büyük Türkiye” damgasını vuracak olan sizlersiniz.Siz ne kadar güçlü olursanız devletimiz de o kadar kudretli olur, milletimiz de o denli geleceğe umutla bakar. O nedenle; çok çalışacaksınız. Ama çalışırken; araştırarak, soruşturarak, çok yönlü yorumlayarak üreteceksiniz. Yorulmaktan korkmayın. Yorulacak bilgi biriktirin” dedi. Alkan KUYAŞ

Bu haber toplam 185 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar