SRT Yayın Akışı - 22.02.2020
Son Dakika

GECE GÜNDÜZ ORADALAR11 Eylül 2019 - 14:39, Çarşamba

Karasu Anaokulu, yeni eğitim öğretim yılında yeni yüzüne kavuşuyor.

Tüm imkanları seferber ederek okul binasını adeta özel bir okul konumuna taşıdıklarını belirten Okul Müdürü Neval Bilgin Çakır, “Tüm çabamız  çocuklarımız için. Tadilatlarımız yaklaşık bir hafta daha sürecek. Çocuklarımıza bunu hiçbir şekilde yansıtmadan gece yarılarına kadar okulda kalıp çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Yeni eğitim öğretim dönemine yenilikleriyle başlayan Karasu Anaokulu, kısa süreli tadilata girdi. Yaklaşık bir hafta daha sürecek olan çalışmalar,  ders saatleri dışında gece yarılarına kadar sürüyor. Çalışmalarını hiçbir şekilde öğrencilerine yansıtmadıklarını dile getiren Okul Müdürü Neval Bilgin Çakır, “Ders saatlerinde hiçbir çalışma malzememizi ortada bırakmıyoruz. Gece yarılarına kadar okulda oluyoruz. Sabah okula gelindiğinde ise hiçbir şey yokmuş gibi eğitimimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çocuklarımız da her geldiğinde yeni değişimler görüp keşfediyor. Onlar için de farklılık olmuş oluyor”dedi.

HER ŞEY ONLAR İÇİN

Okulun binasında komple değişikliğe gidildiğine de değinen Müdür Çakır, “Binamız adeta özel okul statüsüne kavuşuyor. Hiçbir eksiğimiz yok. Müdür yardımcımız İsmail Yüce ve çalışan arkadaşlarımızla birlikte bazen gece saat birlere kadar okulda bulunup birlikte çalışıyoruz. Binanın asma tavanını yaptırıyor, içini dışını ve bahçe duvarlarını boyuyoruz. Ayrıca binanın yan tarafında bulunan deponun üzerini kapatarak izbe görüntüsünü de yok ettik. Hem fiziki hem de teknik anlamda binamızı çocuklarımıza daha  iyi şekilde sunuyoruz” dedi. Tüm çabalarının çocukların eğitimi ve mutluluğu için olduğuna da vurgu yapan Çakır, “Bu süreçte bize destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Bu haber toplam 172 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar