SRT Yayın Akışı - 19.02.2020
Son Dakika

İYİ PARTİ’YE YENİ YÖNETİM13 Eylül 2019 - 16:40, Cuma

İYİ Parti’yi kongre sürecine taşıyacak olan Selçuk Kılıçaslan başkanlığındaki yeni il yönetimi, ilk toplantısını yoğun bir katılım ile gerçekleştirdi.

İLK TOPLANTI

İl binasında yapılan toplantıda;önümüzdeki süreç ve partinin yapacağı faaliyetler  hakkında bilgilendirme yapıldı. Yeni  yönetimin şehre ve ülkeye hayırlı olmasını dileyen İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan yaptığı açıklamada, “İYİ Parti Başkanlık Divanı geçtiğimiz toplantısında, partimizin olağan kurultay sürecinin 2020 yılında başlamasına karar verdi. Bu toplantıda alınan karar ile önümüzdeki yılın Şubat ayında il ve ilçe kongreleri ile başlayan süreç, büyük kurultay ile sona erecek” dedi. Öte yandan Kılıçaslan, il ve ilçe kongreleri için kesin takvimin henüz kesinleşmediğini belirtti.

YENİ İSİMLER

İYİ Parti’nin yeni il yönetimi şu isimlerden oluştu: Selçuk Küçükaslan, Arda Subaşı, Arzu Akçalışkan, Ayfer Sever, Aykut Kaya, Aytekin Karlıdağ, Burak Bıçkıcı, Ceyda Tüfekçioğlu Akar, Derya Gezgin, Duygu Çetinkaya Acar, Duygu Özdemir, Emir Erdemir, Erhan Korhan, Fatih Akgün, Fatih Aygündüz, Fatma Kılınçer, Gökhan Kaçar, Haluk Donbaycıoğlu, Hasan Balkan, İshak Çetin, İsmail Besin Erman, Kağan Özdemir, Kerem Durmuş, Levent Arslan, Mehmet Yiğit Boyuneğmez, Melike Umay Türk, Meryem Öner, Muhterem Özkaya, Mustafa İnce, Mustafa Özdemir, Müfit Güreş, Neşe Ürküt, Nimet Durahim, Nırgül Çakar, Okan Çelebi, Özgür Adem Işıklı, Selahattin Mungan, Selçuk Kara, Serdip Dokumacı, Sinan Çalman, Süleyman Eyüpoğlu, Tahsin Gümüş, Yüksel Esmeroğlu, Ziya Atay.  Fahriye ÖZBEY 

Bu haber toplam 225 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar