SRT Yayın Akışı - 05.06.2020
Son Dakika

ÖRTÜLÜ SERMAYE SATSO’DA ANLATILDI4 Ekim 2019 - 16:04, Cuma

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası-Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile ‘İşletmeler için Transfer Fiyatlandırması ve Örtülü Sermaye Hakkında Bilinmesi Gerekenler’ konulu Vergi Workshop’u gerçekleştirildi.

SATSO Konferans Salonu’nda düzenlenen Workshop’ta, Özbek CPA Vergi Direktörü İlkay Varol ve Özbek CPA Yönetici Ortak Mali Müşavir Sema Özbek Yay, mevzuat kapsamında ceza riskini en aza indirmek ve yapılması gereken işlemler ile yatırım ve vergi teşvikleri hakkında bilgileri katılımcılara aktardılar.Programda konuşan Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (AHK) İş Geliştirme Uzmanı Zuhal Şencan, Oda’nın işleyişi ve faaliyetleri hakkında bilgiler paylaştı. Özbek CPA Vergi Direktörü İlkay Varol konuşmasında, transfer fiyatlandırma ve örtülü sermaye, firmaların bu konuda dikkat etmesi gereken noktalar ve çifte vergilendirmeyi önleme anlaşmaları konularında katılımcıları bilgilendirerek; “Vergi mevzuatı konusunda uluslararası platforma uyum çerçevesinde çalışmalar yürütüyoruz” dedi. 

Bu haber toplam 297 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar