SRT Yayın Akışı - 07.06.2020
Son Dakika

ÖNEMLİ BİR UYARI9 Ekim 2019 - 11:04, Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda deprem güvenliği ve tedbirlerle ilgili konuşan Vali Nayir, “5.8 büyüklüğündeki Marmara depremi önemli bir uyarı olarak karşımızda duruyor” dedi.

ALINCAK ÖNLEMLER

Vali Ahmet Hamdi Nayir, afet ve acil durum hallerinde alınacak önlemleri değerlendirmek, kamu kurum-kuruluşları ile sivil toplum örgütleri arasındaki koordinasyonu sağlamak amacıyla düzenlenen İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu Toplantısı’na başkanlık etti. Deprem güvenliği ve tedbirlerle ilgili konuşan Vali Nayir, “5.8 büyüklüğündeki Marmara depremi önemli bir uyarı olarak karşımızda duruyor.

RİSKLİ BÖLGEDEYİZ

İlimiz riskli sayılabilecek bir bölgede yer alıyor. Deprem, sel ve heyelan gibi birçok afete maruz kalacak bir coğrafyada yaşadığımız için bu durumun bilinci ile yaşamayı öğrenmemiz gerekiyor Binalarımız depreme ne kadar dayanıklı diye hesabını yapmalıyız, deprem anında vereceğimiz sağlık hizmetlerinin nelerden oluştuğunu, eksiklerimizin neler olduğu hususunda da yine bir gündem maddemiz olmalıdır” dedi. 

Bu haber toplam 371 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar