SRT Yayın Akışı - 06.06.2020
Son Dakika

3 MAHALLEYE DOĞAL GAZ11 Ekim 2019 - 17:38, Cuma

Haberin Fotoğrafları

Yatırımlarına ara vermeden devam eden AGDAŞ’ın 2019 yılı yatırımları kapsamında Akyazı’nın Kuzuluk, Altındere ve Pazarköy Mahalleleri de artık doğal gazla nefes alacak.

AGDAŞ’tan yapılan açıklamada: “Kuzuluk, Altındere ve Pazarköy Mahallelerinde konutlarının önünde doğal gaz servis kutusu imalatı tamamlanmış kişiler, konut içi doğal gaz tesisatları ve doğal gaz bağlantı sözleşmeleri için AGDAŞ tarafından sertifikalandırılmış firmalar ile anlaşma sağlamaları gerekmektedir. Müşteriler 91 adet farklı firmadan doğal gaz bağlantı sözleşmesi işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. Müşteriler konuyla ilgili mağduriyet yaşamamaları adına anlaşma sağladıkları firmanın, AGDAŞ tarafından sertifikalandırıldığına dikkat etmeleri gerekmektedir. Sertifikalı Firmaların güncel iletişim bilgilerine www.agdas.com.tr  web adresinden ulaşılmaktadır.Bölgede yatırım çalışmaları devam ederken, AGDAŞ Mobil Vezne aracı ve pazarlama ekibi bağlantı işlemleri için 14.10.2019 Pazartesi günü Altındere Parkında çalışma yapacaktır.Ekiplerimiz;  Pazartesi günü başvuru yapan müşterilerin bağlantı sözleşmelerini Mobil Vezne’de gerçekleştirecek olup, aynı zamanda doğal gaz abonelik işlemleri ile doğal gaz konusunda bilgilendirme yapacaklardır” denildi. Fahriye ÖZBEY

Bu haber toplam 147 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar