SRT Yayın Akışı - 14.08.2020
Son Dakika

SAHİPSİZ DEĞİLLER11 Ekim 2019 - 18:28, Cuma

Haberin Fotoğrafları

Karasu Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü geçici hayvan barınağı ekiplerinin sahipsiz sokak hayvanlarına yönelik çalışmaları devam ediyor.

Karasu Belediyesi’ne bağlı ekiplerce sokak hayvanlarını kısırlaştırma, aşılama ve küpeleme işlemleri devam ediyor. Vatandaşların talepleri üzerine, Karasu Belediyesi geçici hayvan barınağına getirilen sokak hayvanlarına kısırlaştırma, aşılama ve küpeleme çalışmaları görevli veteriner hekim tarafından titizlikle yapılıyor.Karasu Belediyesi Geçici Hayvan Barınağında yapılan çalışmaları değerlendiren Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Sokak hayvanlarına yönelik kısırlaştırma, aşılama ve küpeleme çalışmalarımız ekiplerimizce devam ediyor. Havaların soğumaya başlaması ile birlikte ekiplerimizin, sahipsiz sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarına hız verdik.  Çalışmalarımızda, sorumlu Veteriner Hekimimiz Hamza Ayar ile Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu (HAYKONFED) Başkan Yardımcısı Derya Yücesan bizlere destek oluyor. Güçlü ekibimizle birlikte ilçemizde sahipsiz bulunan hayvanların bakım ve tedavilerini yapmaya devam ediyoruz.” Sefa OKUMUŞ

Bu haber toplam 162 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar