SRT Yayın Akışı - 10.07.2020
Son Dakika

 

FERİZLİ MECLİSİ TOPLANDI4 Kasım 2019 - 16:32, Pazartesi

Ferizli Belediyesi’nin Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’nun başkanlığında gerçekleştirildi.

SEÇİM YAPILDI

Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısına açılış konuşması, yoklama, gündem dışı konuşmaların yapılması ve meclis gündem maddelerinin okunması ile başlandı. Gündeminin birinci maddesinde yer alan, İlçe Milli Eğitim Mükellefiyeti Komisyonu’na Belediye Meclis Üyeleri arsasından 1 asil, 1 yedek üye seçiminin yapılması ile ilgili Ferizli Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğünün teklifi görüşüldü. İşaretli oylamanın yapıldığı üyelik seçiminde; asil üye olarak Hakan Demirbaş, yedek üye olarak ise Ruhi Şenol oybirliği ile seçildi.

BÜLBÜL’E GÖREV

Gündemin 2. maddesinde ise, 10-16 Kasım 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenecek olan ‘Agritechnica Hannover 2019 Tarım ve Hayvancılık Fuarına’ Ferizli Belediyesi’ni temsilen katılmak üzere görevlendirilecek meclis üyesinin ismi belirlendi. Ferizli Belediyesini temsil etmek üzere Mutlu Bülbül oybirliği ile görevlendirildi.

2 madde ile toplanılan Kasım Ayı Meclis Toplantısı, dilek ve temennilerin ardından sona erdi. Duygu ALAZ 

Bu haber toplam 194 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar