SRT Yayın Akışı - 10.07.2020
Son Dakika

 

“BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”5 Kasım 2019 - 11:24, Salı

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, başkanlığında kasım ayı muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi. Muhtarların sorunlarını dinleyen Başkan Gündoğdu, “Birlikte çalışacağız, birlikte daha iyi işler yapacağız” dedi.

Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu başkanlığında yapılan toplantıda muhtarlar tek tek söz alarak mahalleleri ile ilgili istek, görüş ve önerileri anlattılar. Muhtarlar yapılan hizmetler nedeniyle teşekkür ettiler. Ferizli Belediyesi’nde gerçekleştirilen muhtarlarla istişare toplantısında, belediye başkan yardımcıları ile kurum ve birim amirleri de hazır bulundu. İlçe genelinde tespit edilen talep, istek ve şikâyetleri, mahalle muhtarları aracılığıyla değerlendiren  Gündoğdu, müreffeh bir Ferizli için vatandaşların istek, talep ve önerilerinin çözüme kavuşturulması gerektiğini, bu manada tüm kurum ve kuruluşlar olarak el birliği ile çalıştıklarını söyledi. Gündoğdu, mahallelerin muhtarlar vasıtasıyla vatandaşa verilecek hizmetlerin hızını ve kalitesini yükselteceğini vurgulayarak, “İnşallah hizmet özelinde sizlerle el, gönül, fikir birliği içinde mahallelerimize ve ilçemize çok daha büyük hizmetlere beraberce imza atacağız.” dedi.

MERKEZ ANA CADDE DÜZENLEMESİ

Ana caddenin mevcut haliyle Ferizli’ye yakışmadığına vurgu yapan Başkan Gündoğdu, “Seçim döneminde de vatandaşlarımızdan bu konu ile ilgili talepler geldi. Cadde ile ilgili düşüncelerimizi daha önce kamuoyuyla paylaşmıştık. Büyükşehir belediyemiz ile birlikte çalışmalarımız devam ediyor. Caddeyi inşallah Ferizli’mize yakışır bir şekilde düzenleyeceğiz.” ifadelerinde bulundu.

TARLA YOLLARI YAPILACAK

Çalışmalara Ferizli’nin dört bir tarafında hız kesilmeden devam edildiğine dikkat çeken Başkan Gündoğdu, “Tarla yolu çalışmalarımız birçok mahallemizde tamamlandı. Hava şartlarına göre diğer mahalle tarla yollarımızda yapılacak. Yine kanal temizlik çalışmalarımız planlanan şekliyle devam ediyor ve edecek. Müreffeh bir Ferizli için tüm ekip ve ekipmanlarımız ile sahalardayız.” dedi.Toplantıda daire amirleri, kurumlar tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi.Başkan Gündoğdu muhtarlardan gelen taleplerin hızlı bir şekilde yerine getirilmesi için ilgili birim müdürlerine talimat verdi. Alkan KUYAŞ

Bu haber toplam 245 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar