SRT Yayın Akışı - 10.07.2020
Son Dakika

 

‘FAKÜLTE KONUSUNDA SIKI ÇALIŞMA İÇİNDEYİZ’5 Kasım 2019 - 16:17, Salı

Akyazı Belediye Meclisi Kasım ayına ait olağan toplantısını yaptı. Bilal Soykan’ın başkanlığındaki toplantıya tüm meclis üyeleri katıldı.

MECLİS TOPLANTISI

Akyazı Belediye Meclisi’nde biri ilave olmak üzere 10 gündem maddesini görüşülüp karara bağlandı. Toplantının gündem dışı konuşmalar bölümünde söz alan AK Partili Meclis Üyesi Osman Kesikbaş, belediye tarafından Küçücek Mahallesi’nde yapılan çalışmalar nedeniyle Başkan Bilal Soykan’a teşekkür etti. MHP’li Meclis Üyesi Ergün Öztürk ise konuşmasında, “İmarları olmadığı için doğalgaz çalışması yapılamayan, daha sonra yaptıkları müracaatlarının dikkate alınarak bu Mahallelerde doğalgaz çalışması başlatan Başkanımız Bilal Soykan’a teşekkür ediyorum. İlçemiz genelinde sokak hayvanları ve özellikle de başıboş çok sayıda köpek var.

FESTİVAL TALEBİ

Bunların hayvan barınağımıza intikalinin sağlanmasını ve bakımlarının orada yapılmasını istiyoruz. Fakültenin açılması için bir an evvel harekete geçilmesini, Akyazı’da Akbalık güreş sahasında festival yapılmasını ve 1999 depreminde ilçemizde Kaymakamlık yapan Cemalettin Özdemir’in deprem süresi içinde Akyazı’mıza kazandırdıklarını saymakla bitiremeyiz. Ahde vefa denilen olgunun da dikkate alınarak ilçemizde bir caddeye ve parka adının verilmesini grup olarak istiyoruz”

FAKÜLTE KONUSU

Toplantıda konuşan Başkan Soykan ise şunları söyledi: MHP’li Meclis üyemizin taleplerini de dikkatli bir şekilde dinledim. Onlardan gelen her öneriyi dikkatle dinliyoruz ve imkanlarımız ölçüsünde de yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. Fakülte konusunda sıkı bir çalışma içindeyiz. MYO’yu sık sık ziyaret ediyoruz Hem öğretim görevlileriyle hem de öğrencilerimizle birebir görüşüp isteklerini dinliyor ve yerine getirmeye çalışıyoruz. Hayvan barınağımız bitmek üzere. Tamamlandığında ilçemizdeki tüm başıboş hayvanlarımızı oraya nakledeceğiz ve onlara en iyi şekilde bakacağız. Festivali bugün itibarıyla yapmamız mümkün değil. Birkaç yıl sonra düşünebiliriz. Eski Kaymakamımız Cemalettin Özdemir’le ilgili isteğinizi bir teklif halinde bize getirirseniz hep birlikte bir karar veririz.  

Bu haber toplam 266 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar