SRT Yayın Akışı - 06.06.2020
Son Dakika

KABURGADAN ALINAN KIKIRDAK BURUNA UYGULANDI8 Kasım 2019 - 17:35, Cuma

Haberin Fotoğrafları

Özel Konak Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. M. Sinan Abbasoğlu, burnunda düşme ve nefes alma sorunu yaşayan hastaya uygulanan Rinoplasti operasyonu hakkında bilgi verdi.

BURUN DÜŞME VE NEFES ALAMAMA

Özel Konak Hastanesi  burundan nefes alamama şikayetiyle gelen hastaya uygulanan tedavi hakkında bilgi veren Özel Konak Hastanesi Sakarya Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. M. Sinan Abbasoğlu, “Hastamız bu konuda daha önce Irak’ta ameliyat olmuş. Bir yıl sonra burnunda düşme ve nefes alamama şikayetlerinde artma meydana gelmeye başlamıştı. Hastanemize şikayetlerinen sonra başvurduğunda kontrollerini gerçekleştirdik” dedi.

AMELİYAT

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. M. Sinan Abbasoğlu tedavi süreci ile ilgili şunları kaydetti: “Yapılan kontroller sonucunda hastamızın hastanemize başvurduğunda burun kıkırdağının eridiği tespit edildi. Yapılan operasyon sonrasında sağ taraf kaburgasından kıkırdak alarak buruna destek oluşturduk. Ameliyat sonrası dönem sorunsuz geçti. Nefes alma ve şekilde tatmin edici düzelme sağlandı.” Çağla ÖZPEHLİVAN

Bu haber toplam 219 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar