SRT Yayın Akışı - 06.07.2020
Son Dakika

 

MESLEĞİM VE BEN ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ29 Kasım 2019 - 13:51, Cuma

Akyazı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 12. Sınıf öğrencileri bu dönem hayata geçirilen Mesleğim ve Ben Etkinliği kapsamında ilerki yaşamlarında yapmak istedikleri meslekleri daha iyi tanımaları amacıyla meslek sahipleri ile buluştular.

Okul idaresi, öğrencilerin gelecekleri için verecekleri kararların daha sağlıklı olabilmesi amacıyla bu projeyi hayata geçirdiklerini proje kapsamında başarılı öğrencilerin ödüllendirilmesi ve diğer öğrencilerin de  motivasyonunun arttırılması amaçlandığı  ifade edildi. Proğrama katılan öğrenciler özellikle meslek sahipleri ile aynı mekanda belirli süre beraber bulunma fırsatı bulmanın kendileri için çok faydalı olduğunu , düşünmüş oldukları meslekler hakkında merak ettikleri birçok sorunun cevabını bulduklarını , böyle bir çalışmaya öncülük eden ve emeği geçen okul idaresi ve öğretmenlerine teşekkür ettikler.

Bu haber toplam 123 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar