SRT Yayın Akışı - 13.07.2020
Son Dakika

MESLEK SAHİPLERİ İLE BULUŞTULAR29 Kasım 2019 - 16:09, Cuma

Akyazı Kız İmam hatip Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencileri ‘Mesleğim ve Ben’ etkinliği kapsamında Akyazı’da bazı kuruluşlara giderek meslekleri ile ilgili geniş bilgi aldı.

Akyazı Kız İmam hatip Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencileri okul idaresi tarafından bu dönem hayata geçirilen ‘Mesleğim ve Ben’ etkinliği kapsamında yapmak istedikleri mesleklerini daha iyi tanımaları, avantaj ve dezavantajlarını yerinde görüp daha etkin değerlendirebilmek amacıyla Akyazı’daki meslek sahipleri ile buluştu. Okul idaresi tarafından yapılan açıklamada, “Öğrencilerimizin gelecekleri için verecekleri kararların daha sağlıklı olabilmesi amacıyla bu projeyi hayata geçirdik. Hayata geçirdiğimiz bu proje kapsamında başarılı öğrencilerimizin ödüllendirilmesi ve diğer öğrencilerimizin de motivasyonlarının arttırılması amaçlanmıştır. Okul idaresi olarak bu çalışmayı ara tatil dönemlerinde sürekli hale getirmeyi düşünüyoruz” denildi. 

Bu haber toplam 247 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar