SRT Yayın Akışı - 21.02.2020
Son Dakika

AKBAY, PARİS GEZİSİNE NEDEN KATILMAYACAK?7 Ocak 2020 - 14:48, Salı

Adapazarı Belediyesi’nin Çocuk Hakları Sokağı Projesi, Çocuk Dostu kent ödülüne layık görüldü. Ödül töreni Paris’te gerçekleştirilecek.

Çocuk Dostu Kent ödül törenine Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Özden ve Fatih Çelikel, birim müdürleri Evrim Örtmez Yetim, Salih Kaya, Önder Berberoğlu, belediye meclis üyeleri Necdet Tömekçe, Adem Çalışkan, Behlül Bayrak, Şahin Karaaslan, İlknur Bayram Akyüz, İrem Serdaroğlu ile Hüseyin Akçalışkan katılacak.

Fransa’daki törene katılması için davet edilen CHP’li Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Haluk Akbay ise törene katılmayacağını söyledi. Akbay bunun gerekçesini, “Fransa’nın başkenti Paris'te verilecek bu ödülü almak için emeği geçen isimlerin gitmesini şahsım adına uygun görmekteyim.

Ama; Ülkemiz ve Sakarya’miz da ekonomik krizin hızla büyüdü bir ortamda 12 kişi ile gidilecek olan Paris yolculuğunun belediyemize yükü tahminen 15.000 Euro’dur. Bu gezi için şahsımın prensipleri ile örtüşmediğinden katılmak istemediğini ve bu nedenle özrümün kabul edilmesini başkanımız Mutlu Işıksu’ya arz etti” dedi.

Bu haber toplam 239 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar