SRT Yayın Akışı - 15.08.2020
Son Dakika

GENÇ TYB SANATÇILARI ANACAK16 Ocak 2020 - 16:35, Perşembe

Genç TYB(Türkiye Yazarlar Birliği) Sakarya Şubesi Grup Başkanı Ömer Çalışır, 2020 yılı Ocak-Haziran dönemi etkinlikleri ile ilgili açıklama yaptı.

Kültür, sanat ve edebiyatın önemine vurgu yapan Ömer Çalışır “Kültür, sanat, edebiyat toplumların ve bireylerin gelişiminde, değer ve bilinç kazanımında önem arz eden ana başlıklardan üçünü teşkil etmektedir. Bu unsurlar milletlerin medeniyetini inşa eden, şekillendiren mimarlardır. Bu doğrultuda Genç TYB Sakarya olarak,  vefat etmiş sanatçılarımızı anmak amacıyla onları yad edeceğimiz programlarımız olacaktır. Bunun dışında yaşayan sanatçılarımız ile yapacağımız söyleşi programları da gerçekleştirilecektir” dedi.   Duygu ALAZ 

Bu haber toplam 102 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar