SRT Yayın Akışı - 23.09.2020
Son Dakika

TED SAKARYA KOLEJİ SINAVINA YOĞUN İLGİ11 Şubat 2020 - 13:58, Salı

TED Sakarya Koleji’nin 9 Şubat’ta yaptığı Okula Giriş ve Bursluluk Sınavına Sakaryalı veliler yoğun ilgi gösterdi.

Okula Giriş ve Bursluluk Sınavı gününde öğrenciler sınav salonlarındaki yerini alırken, veliler ise Konferans Salonunda TED Sakarya Koleji Kurucu Müdürü Yelda Özel’den Türk Eğitim Derneğinin 92 yıllık tarihini ve eğitim sistemini dinlediler.

Ayrıca veliler Okuldaki akademik çalışmalar, ölçme değerlendirme sistemi, psikolojik danışma ve rehberlik hizmetleri kapsamında da bilgilendirildiler.

İLGİDEN DOLAYI MUTLUYUZ

Kurucu Müdürü Yelda Özel sınava gösterilen ilgiden dolayı mutlu ve gururlu olduklarını ifade ederken: “sınavımıza katılım gösteren değerli velilere teşekkür ediyor, sevgili öğrencilere de başarılı ve sağlıklı bir gelecek diliyoruz” dedi.

SINAV SONUÇLARI 17 ŞUBAT’TA

Yelda Özel sınav sonuçlarına yönelik ise “Sınav sonuçları 17 Şubat Pazartesi günü açıklanacaktır. Veliler sınav sonuçlarını www.tedsakaryakoleji.com adresinden öğrenebilecekler” dedi.  Alkan KUYAŞ

Bu haber toplam 1497 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar