SRT Yayın Akışı - 02.10.2020
Son Dakika

TRAFİK EĞİTİMİ VERİLDİ13 Şubat 2020 - 15:34, Perşembe

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde ‘’Çocuklar için Trafik Eğitimi ‘’projesi kapsamında Uğur Okulları’nda öğrencilere trafik eğitimi verildi.

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Eğitim Büroda görevli polis memuru Murat Ünal tarafından Uğur Okulları Konferans Salonunda gerçekleştirilen sunumda, güvenli servis yolculuğu, kask kullanımı, trafikte saygılı ve sabırlı olmanın önemi, emniyet kemerinin önemi, yolda yürürken ve araçta seyir halinde telefon kullanımı, trafik kurallarına uymanın birey ve toplum hayatına etkileri, trafik kurallarının etkin bir şekilde uygulanması, yaya önceliği trafik bilinci, taşıtlara binerken, taşıtlardan inerken ve taşıtlarda yolculuk ederken dikkat edilmesi gereken kurallar anlatıldı.

BİLİNÇLİ NESİL

Sakarya Uğur Okulları Kurucu Müdürü Yavuz Müftüoğlu yaptığı konuşmada; “Çocuklarımıza yönelik karayolu trafik güvenliği eğitimi, kendilerini kazalardan korumaya ve karayolu çevresini kullanan ve düzene sokan yetişkin yaşamını hazırlamaya yönelik olması gerekmektedir. Trafik eğitimleri sayesinde trafik kurallarına duyarlı ve bu kuralların uygulamaya geçirilmesinde bilinçli yeni nesiller yetiştirilmektedir. Gündelik hayatımızın akışını belirleyen trafik gibi önemli bir konuda güzel bir sunum yapan Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü personellerine çok teşekkür ediyorum’ dedi. Alkan KUYAŞ

Bu haber toplam 279 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar