SRT Yayın Akışı - 02.04.2020
Son Dakika

AGORA’DA ROBOTİK KODLAMA ATÖLYESİ!20 Şubat 2020 - 10:30, Perşembe

Haberin Fotoğrafları

Agora Alışveriş Merkezi, aileler ve çocuklar tarafından yoğun ilgi gösterilen robotik atölye çalışmalarına yer vermeye devam ediyor.

AGORA’DA MİNİK MUCİTLER BİR ARAYA GELECEK!

Agora Alışveriş Merkezi, daha önce yer verdiği çocukların yoğun ilgi gösterdiği ve aileler tarafından da ilgiyle takip edilen robotik etkinliğini Şubat ayında da gerçekleştirme kararı aldı. Ekonsoft kurumu iş birliği ile gerçekleşecek etkinlikte; Sanal Gerçeklik, U-Bot, Arttırılmış Gerçeklik, Bee Bot, MBot, 3D Tasarım, Bitbit Kodlama, Hologram, Code A-Piller, Çıt Çıt Devreler, Tosbağa ve Makey Makey atölyeleri yer alacak.  Oluşturulan atölyeler ile katılımcı çocukların projelerde ve oyunlarda kendini rahatça ifade edebilmelerini sağlamak, özgüvenlerini ve hayal güçlerini geliştirmek, eleştirel düşünce ve yaratıcılıklarını ön plana çıkartmak hedeflenmektedir.  Alanında uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek etkinliğe 4 yaş ve üzeri çocuklar katılım gösterebilecek. 22-23 Şubat 13.00-18.00 saatleri arasında -1. Kat etkinlik alanında gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında kodlama eğitimi alan çocuklar geleceğin robot mühendisleri olma yolunda ilk adımlarını atmış olacaklar.

Çocukların sanat ve bilim gibi alanlara olan ilgisini artırmak için eğitici ve eğlenceli etkinliklere yer veren Agora Alışveriş Merkezi, tüm minik ziyaretçileri hafta sonu gerçekleşecek Robotik Kodlama etkinliğine davet ediyor.

Bu haber toplam 251 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar