SRT Yayın Akışı - 31.03.2020
Son Dakika

SUBÜ’DE EĞİTİM 23 MART’TA BAŞLIYOR19 Mart 2020 - 15:49, Perşembe

SUBÜ yönetimi Rektör Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık Başkanlığı’nda toplandı. Toplantıdan 23 Mart tarihinden itibaren derslerin uzaktan eğitim yoluyla başlatılması kararı çıktı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) yönetimi Rektör Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık başkanlığında toplandı. Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç’ın derslerin dijital ortamda yapılacağına yönelik açıklamasının ardından gerçekleştirilen toplantıda Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Sinan Serdar Özkan, Prof. Dr. Ali Fuat Boz, Prof. Dr. Naci Çağlar ve Genel Sekreter Dr. Öğretim Üyesi Gökhan Ergen de yer aldı. Toplantıda 23 Mart Pazartesi tarihinden itibaren derslerin uzaktan eğitim yoluyla başlatılması kararı çıktı. Rektör Sarıbıyık öğrencilerin herhangi bir şekilde mağdur olmaması için her türlü tedbiri aldıklarını söyledi. 

Bu haber toplam 824 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar