SRT Yayın Akışı - 31.03.2020
Son Dakika

BERBERLER DESTEK BEKLİYOR24 Mart 2020 - 13:18, Salı

Koronavirüs tehlikesi nedeniyle faaliyetleri durdurulan berberler, devletten destek bekliyor.

Geyve Berberler Odası Başkanı Haluk Hacıoğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamada, " İçişleri Bakanlığımızın genelgesi ile tüm berber kuaför güzellik salonları kapandı.

Tabiî ki dünyamızı ve Türkiye’mizi de esir almış olan koronovirüs adı altındaki hastalık, tüm vatandaşlarımızı başta biz esnaflarımızı derinden sarsmış ve büyük bir sıkıntıya sokmuştur. Malumunuz dükkanlarımız. Kira, SGK, BAĞKUR gibi elektrik su doğalgaz ve benzeri kullanmış olduğunuz günlük konular. Sadece dükkanda kullanmış olduğumuz değil ! Bakın ev kirası evimizde kullanmış olduğumuz doğalgaz su elektrik, hepsinden öte esnafımızın farklı yerlerden kullanmış olduğu krediler var . Ne kadar evde kalacağımız belli değil. Şimdi iş devletimizdedir en başta esnafımızı rahata erdirecek yasaları bir an önce refaha kavuşturma adına tüm esnafımıza devletimizin bir kolaylığı olacak ve gerekeni yapacağına gönülden inanmaktayız. Rabbim milletimizi devletimizi her türlü kötülüklerden korusun " diye yazdı.

Bu haber toplam 313 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar