SRT Yayın Akışı - 30.05.2020
Son Dakika

SÜT54 İLE VATANDAŞLARA TAZE SÜT3 Nisan 2020 - 18:26, Cuma

Erenler’de hizmet vermekte olan Süt54 merkezini ziyaret eden Başkan Yüce, “Süt54 sütleri karantina ünitesine sahip, hayvanları kayıt altına alınmıştır” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Erenler’de hizmet vermekte olan Belpaş Süt54’ü ziyaret etti. Vatandaşlara günlük taze ve hijyenik ulaştırmak adına açılan Süt54 ofisleri her geçen gün daha çok vatandaşa hizmet vermeye devam ediyor. Başkan Ekrem Yüce’ye Belpaş Genel Müdürü Osman Çelik ve Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Gül eşlik etti.

HİJYENİK VE TAZE SÜT

Büyükşehir’in vatandaşların her anında yanında olduklarını dile getiren Başkan Ekrem Yüce, “Büyükşehir güvencesiyle günlük ve hijyenik bir şekilde gelen sütlerimizi vatandaşlarımız ile buluşturuyoruz. Süt54 sütleri karantina ünitesine sahip, hayvanları kayıt altına alınmış, asgari teknik ve hijyenik şartlara sahip ve hayvanlarının hastalık taşımadığı belirlenen hastalıklardan ari işletmelerinden gelmektedir. İnşallah şehrimizin her noktasında süt54 satış ofisleri kurarak taze sütleri vatandaşlarımız ile buluşturacağız” dedi. Alkan KUYAŞ

Bu haber toplam 257 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar