SRT Yayın Akışı - 26.05.2019

“Ebeler özverili hizmet veriyor”24 Nisan 2014 - 11:48, Perşembe


Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ebru Halimoğlu, ebelerin anne ve bebeğin büyük buluşmasına tanıklık edip en özel anlarda sosyal psikolojik ve tıbbi destek sağladığını söyledi.

Ebru Halimoğlu, Ebeler Haftası nedeniyle mesaj yayımladı. Sakarya genelinde en çok ebenin Kadın Doğum Hastanesi’nde görev yaptığını kaydeden Halimoğlu, ebelerin yaşama sağlıklı başlanılması, anne ve çocuk sağlığında koruyucu hizmetlerin sağlanması ve ülkede  kadın ve çocuk sağlığı göstergelerinin yükseltilmesinde üst düzey bir özveri ile hizmet verdiğini ifade etti.Halimoğlu, mesajında şunları dile getirdi: "Ebelerimiz, hamilelik serüveninde anne adayının ve ailenin vazgeçilmezi olarak anne ve bebeğin büyük buluşmasına tanıklık edip en özel anlarda sosyal psikolojik ve tıbbi destek sağlamaktadır. Profesyonel meslek anlayışının yanında, sabır, sevgi ve şefkat ile çalışan güzide meslektaşlarımın ve mesleğe hazırlanmakta olan ebelik öğrencilerinin 21-28 Nisan Ebeler Haftası’nı kutlar, sağlık, mutluluk, başarılar dilerim." 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur