SRT Yayın Akışı - 29.05.2020
Son Dakika

ÖRNEK DAVRANIŞ22 Mayıs 2020 - 16:11, Cuma

SAÜEAH’ta çalışan 200’e yakın asistan hekim, Covid-19 sürecinde aldıkları ek ödemelerin bir kısmını ek ödemeden faydalanamayan hastane personelleriyle paylaştı. Toplanan 30 bin TL, temizlik personellerine eşit olarak dağıtılacak.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (SAÜEAH) çalışan tüm branşlardan 200’e yakın asistan hekim, ‘Kovid-19’ salgını sürecinde aldıkları ek ödemelerin önemli bir kısmını, bu süreçte ek ödemeden faydalanamayan hastane personelleriyle paylaştı. Asistan hekimler tarafından 30 bin TL’lik paranın bir kısmı kendi servislerinde görev yapan yardımcı personele dağıtırken, kalan meblağ Dr. Kayhan Özdemir, Dr. Tarık Harmantepe ve Dr. Enes Baş tarafından Hastane Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar'a takdim edildi. Başhekim Çakar, Ramazan Bayram öncesi yapılan bu anlamlı davranış için asistan hekimlere teşekkür edilirken, bunun diğer pandemi hastanelerine de örnek teşkil etmesi temennisinde bulunuldu.

Bu haber toplam 154 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar