SRT Yayın Akışı - 06.07.2020
Son Dakika

 

‘YETKİLİLERİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUM’18 Haziran 2020 - 19:43, Perşembe

Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak, sosyal mesafe kuralına uyum ve maske kullanımının eksikliği hakkında açıklamalarda bulundu.

TEDBİR EKSİKLİĞİ

İlçe Başkanı Oturak, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, sokağa çıkma yasakları kalktığından beri vatandaşlarda tedbirlerin uygulanmasına yönelik ciddi eksikler gözlemlediğini belirterek, kamu sağlığının korunması adına daha bilinçli ve duyarlı olunması gerektiğine dikkat çekerek vatandaşlara kendi sağlıkları ve toplum sağlığı açısından tedbirlere uyulması için çağrıda bulundu. 

MÜSAADE ETMESİNLER

Aynı zamanda cezai işlem ve denetim işini yapan yetkilileri göreve davet eden Oturak, günün belli saatlerinde yoğun olan işletmelerde tedbirsizlikler olduğunu belirterek şunları söyledi: Adapazarı merkezi nüfusun ve işleyişin yoğun olduğu bir bölge. Günün belli saatlerinde belli noktalarda yapılacak kritik denetlemeler, şehir sakinlerinin gerekli ehemmiyeti göstermeleri için faydalı olacaktır. Yetkilileri göreve çağırıyorum. Kendisinin ve toplumun sağlığını düşünmeden hareket eden ve bu güzel günlerde bizleri tekrar eve hapsetmek için gayret gösteren kişilere, müsaade etmesinler.   Alkan KUYAŞ

Bu haber toplam 1774 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar