SRT Yayın Akışı - 02.07.2020
Son Dakika

 

İLÇEMİZ İÇİN ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERİYORUZ1 Temmuz 2020 - 11:53, Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

Başkan Acar “İlçemizin kalkınması ve daha cazip hale gelmesi için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Daha önce sözünü verdiğimiz yol hizmetleri için, Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyesi iş birliği ile yol çalışmalarını bir-bir tamamlıyoruz” dedi.

Hızar, Selahiye- Karapelit, Gümüşoluk Mahallelerimizin bağlantı yolu çalışmaları tamamlandıİlçede devam eden sıcak asfalt çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar; “ 2019 yılında programa alınan ancak, olumsuz hava koşullarından dolayı 2020 yılı çalışma programı kapsamında başlanılabilen Hızar, Selahiye- Karapelit, Gümüşoluk Mahallelerimizde, 11 bin ton sıcak asfalt kullanılarak, 8,5 kilometrelik güzergahta Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyesi iş birliği ile çalışmalarımızı tamamlandık.

3 MAHALLE SICAK ASFALTA KAVUŞTU

Köprü yapım çalışmalarının belirli bir zaman alacağı için vatandaşlarımızın alternatif güzergah ihtiyacını karşılayacak olan Aydoğan, Kozluk ve Bezirgan Mahallelerimizde sıcak asfalt çalışmalarının tamamlandığını ifade eden Başkan Acar ” 4,2 kilometrelik güzergah yeni yüzüne kavuşturuldu. Hemşehrilerimize hayırlı olsun

ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

İlçe Belediyemizin ve Büyükşehir Belediyemizin sorumluluğunda yolların bir-bir asfaltla buluştuğunu söyleyen Acar;” İlçemizin dört bir yanında çalışmalarımız devam ediyor. Çok şükür, İlçemizde ki yol sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz. Ekiplerimiz program dahilinde çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Fatih Sultan Mehmet Caddemizde 4,2 kilometrelik önemli bir güzergahımızda daha çalışmalarımız başladı. Belediye ekiplerimiz zemin iyileştirme ve hazırlama çalışmalarını sürdürürken, Büyükşehir Belediyesi Altyapı ve Koordinasyon Dairesi Başkanlığına bağlı ekiplerimiz ise sıcak asfalt serim çalışmalarına devam ediyor.

SIRADA, YALPANKAYA, GÖRELE, KÖYYERİ, BEYLER HATTI VAR

Sözlerine devam eden Başkan Acar “Ekiplerimiz büyük bir titizlik ve gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu anda, Fatih Sultan Mehmet Caddemizde çalışmalarımız devam ediyor. Bu güzergâhta  çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından sıcak asfalt çalışmalarımıza Yalpankaya, Görele, Köyyeri ve Beyler hattında devam edeceğiz.

TEŞEKKÜR ETTİ

İlçede yapılan sıcak asfalt çalışmaları için teşekkür eden Başkan Acar “İlçemizde, Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyemiz iş birliği ile yapılan çalışmalarda başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem Yüce’ye, Daire Başkanlarımıza ve Yol Yapım Şube Müdürlüğü’ne bağlı gece-gündüz demeden çalışan personel kardeşlerimize çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.  Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 86 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar