SRT Yayın Akışı - 08.08.2020
Son Dakika

KORONA SAVAŞÇILARINA TEŞEKKÜR BELGESİ15 Temmuz 2020 - 16:28, Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

Koronavirüs salgınıyla mücadelede en önde çalışan doktorlara SEAH Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar tarafından teşekkür belgesi verildi

Koronavirüsle mücadele devam ediyor. İlimizde de korona hastalarının bakım ve tedavisinde Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi en önde yer aldı.  Yakında görevini bırakacak olan SEAH Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar, tarafından teşekkür belgesi verildi. Ziyareti sosyal medyadan duyuran SEAH Facebook hesabı, “2020 yılı Ulusal Pandemi mücadelesinde SÜEAH’deki özverili çalışmalarından dolayı Başhekim Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar; Prof. Dr. Oğuz Karabay, Prof. Dr. Ali Fuat Erdem, Prof. Dr. Yakup Tomak, Prof. Dr. Mehmet Köroğlu, Prof. Dr. Yusuf Aydemir, Doç. Dr. Hamad Dheir, Doç. Dr. Selçuk Yaylacı, Doç. Dr. Bahri Elmas, Uz. Dr. Fatih Güneysu, Uz. Dr. Kezban Süner, Uz. Dr. Hande Toptan, Uz. Dr. Havva Kocayiğit ve Uz. Dr. Engin Aydın’a teşekkür ederek, kendilerine belge takdim etti” diye yazdı.

 

Bu haber toplam 1302 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar