SRT Yayın Akışı - 21.09.2020
Son Dakika

KAÇAK BİNALAR 90 GÜNDE YIKILACAK14 Eylül 2020 - 19:32, Pazartesi

Sapanca Belediyesi ilçedeki kaçak yapıların ve yapı eklentilerinin yıkılması için ihaleye çıkıyor. Kazanan firma 90 gün içerisinde Encümenin belirlediği binaları yıkacak.

Sapanca Belediyesi ilçede bulunan kaçak yapıların ya da yapıların kaçak bölümlerinin yıktırılması için ihaleye çıkıyor. 23 Eylül Çarşamba günü yapılacak ihale saat 09.30'da Serdivan Belediyesi Encümen Salonu'nda yapılacak. 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile yapılacak ihalede kazanan firma patlayıcı kullanmadan kagir ve betonarme eklentilerini yıkacak. İhalenin yapılmasının ardından kazanan firmaya 7 gün içerisinde yer teslimi yapılacak. Kazanan firma 90 gün içerisinde ilçedeki kaçak yapıları yıkacak. İş kapsamında yıkılacak taşınmazlar için yapı tatil tutanakları ve Belediye Encümeni kararında belirtilen ahşap,çelik, kâgir ve betonarme eklentiler yıkılacaktır.

Bu haber toplam 342 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar