‘HAYALİMİZ GERÇEK OLDU’15 Eylül 2020, Salı

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan 22 Eylül’de açılışı yapılacak  olan SUBÜ Akyazı Sağlık Bilimleri Fakültesi çevresinde gerçekleştirilen alt yapı ve üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi Soykan “ Yıllardır hayal ettiğimiz fakültemizin açılışını gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz” dedi.

22 Eylül’de açılışı yapılacak olan SUBÜ Akyazı Sağlık Bilimleri Fakültesi alt ve üst yapı çalışmalarında son noktaya gelindi. Akyazı belediyesine bağlı ekipler hummalı bir çalışmaları hızla devam ediyor. Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, fakülte çevresinde belediye ekiplerinin sürdürüğü çalışmaları yerinde inceledi.

YANLARINDA OLACAĞIZ

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan “ Yıllardır hayal ettiğimiz fakültemizin açılışını gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. peyzaj bordür ve eksik görülen alt ve üstyapı çalışmalarını tüm hızımızla tamamlamaya çalışıyoruz.  Fakültemizin açılışına kadar sürecek olan çalışmalarımızı bir an önce bitirerek geleceğimizin mimarı gençlerimizin eğitimine katkıda bulunmak istiyoruz. Sağlık Bilimleri fakültemizin dolayısıyla gençlerimizin bugün olduğu gibi bundan sonra da maddi ve manevi her zaman yanlarında olacağız. Fakültemiz Akyazımıza ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum “ dedi.

Bu haber toplam 566 defa okundu.