ŞEHRİN ULAŞIM PROJELERİ BAKANLIK GÜNDEMİNDE15 Ekim 2020, Perşembe

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’da bulunan Vali Çetin Oktay Kaldırım,  Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül, AK Parti Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu ve Recep Uncuoğlu, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret etti

AK Parti  Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, yaptığı açıklamada önceki gün yaptığı ziyaretleri değerlendirdi. Yavuz açıklamasında, “  Valimiz,  vekillerimiz,  ve büyükşehir belediye başkanımızla birlikte, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu'nu ziyaret ederek Bakanlığın Sakarya'ya ilişkin yatırımları konusunda çok yararlı bir görüşme gerçekleştirdik. Bakanımız, yoğun programlarına rağmen bize uzunca bir vakit ayırarak Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının Sakarya’da yaptığı ve yapacak olduğu projeleri konuşmamız için bize sıcak ve samimi bir ortam oluşturdu.

BERABERLİK VURGUSU

Bakanımız, tüm bu konulara ilişkin müspet bir yaklaşım sergileyerek elinden geleni yapacaklarını ifade ettiler. Taleplerimizi büyük bir içtenlikle dinleyen ve gereği için kayda geçiren  Bakanımıza Sakarya'lı hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberlik içinde, tüm gücümüzle, daha iyi bir Türkiye ve daha yaşanabilir bir Sakarya için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Bu haber toplam 1129 defa okundu.