SRT Yayın Akışı - 24.10.2020
Son Dakika

KALE OKULLARI'NIN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSELERİ AÇILDI!16 Ekim 2020 - 13:10, Cuma

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamada gerekli tedbirler alınarak Mesleki ve Teknik Liselerin yüz yüze eğitime başlayacağını duyurmuştu.

Kale Okulları Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un açıklamalarından sonra Covid-19 tedbirleri kapsamında çalışmalara hız kesmeden başladı. Her koridorun başında, ortasında ve sonunda olmak üzere öğrencilerin kolay bir şekilde erişebilecekleri dezenfektanlar yerleştirildi. Gerek okula girişler ve çıkışlar olsun gerek servislere binerken gerekse de teneffüs zamanında koridorlarda nöbet tutan öğretmenlerLE sosyal mesafeye azami önem gösteriliyor.

YÜZ YÜZE EĞİTİM

Öğrencilere Covid-19 kapsamında nasıl davranması gerektiği konusunda gerekli eğitimler ve talimatlar düzenli bir şekil hatırlatılıyor. Okulun yemekhanesi, teknik laboratuvarları, lavaboları ve sınıfları her gün temizlik görevlilerimiz tarafından Covid-19 tedbir kapsamında gereken önemi vererek temizliği yapılıyor. Böylece Kale Okulları öğrencilere, online eğitimde olduğu gibi yüz yüze eğitimde de en iyi eğitimi vermek için okulun bütün personeli işbirliği içinde beraber hareket ediyorlar. Alkan KUYAŞ

Bu haber toplam 924 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar