SRT Yayın Akışı - 25.11.2020
Son Dakika

İLİN EKONOMİSİ MASAYA YATIRILDI18 Kasım 2020 - 14:44, Çarşamba

Sakarya ili Oda ve Borsa Müşterek Yönetim Kurulları online toplantısı yapıldı. Yapılan toplantıda Oda ve Borsaların üyelere yönelik çalışmaları, Sakarya’nın ekonomik geleceği yönündeki planları ile ilgili değerlendirmede bulunuldu

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş, Sakarya Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleştirilen Sakarya İli Oda ve Borsa Müşterek Yönetim Kurulları online toplantısı’na katıldı. Oda ve Borsaların üyelere yönelik çalışmaları, Sakarya’nın ekonomik geleceği yönündeki planları ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

'TAVİZ VERMEDEN DEVAM EDECEĞİZ'

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ “ Sakarya oda/borsaları olarak öncelikle üyelerimizden ve üst kuruluşumuz TOBB’dan aldığımız destek ile bu şehri ekonomi başta olmak üzere birçok konuda ileriye götürmeyi kendimize sorumluluk olarak görüyoruz. İlimiz iş dünyasına hizmet eden oda ve borsalar olarak yıllardır birbirimizle sürekli iletişim ve işbirliği halinde çalışıyoruz. Ülkemizin ve tüm dünyanın içinde bulunduğu bu zorlu süreçte bizler de birlik olarak üyelerimizin ve Sakarya iş dünyasının yanında olmaya çalıştık. Sakarya oda/borsaları olarak ortak paydamız her zaman Sakarya olacak ve bu amaçla da birliğimizden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

'SALGIN TEDBİRLERİ DOĞRULTUSUNDA'

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ise; “ Sakarya oda ve borsaları olarak 4 ayda bir bu gibi toplantıları gerçekleştirerek üyelerimiz başta olmak üzere Sakarya’nın gelişimi için işbirliği çalışmalarına önem veriyoruz. Büyük çaplı bir salgın sürecinden geçiyoruz ve bu salgına yönelik tedbirlerin gerektirdiği şekilde üyelerimize ve şehrimize hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.  Alkan KUYAŞ

Bu haber toplam 984 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar