SRT Yayın Akışı - 15.01.2021
Son Dakika

ÖĞRETMENLERE AKADEMİK VE SOSYAL DESTEK13 Ocak 2021 - 15:59, Çarşamba

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Projeler Birimi ve Dijital Yönetim Birimini tarafından organize edilen ve İstanbul Eğitim Gönüllü Eğitimciler Derneği işbirliği öğretmenlere yönelik Online Atölye çalışmaları devam ediyor

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Projeler Birimi ve Dijital Yönetim Biriminin birlikte hazırladığı “Online Atölye Çalışmaları” hız kesmeden devam ediyor.  ‘ İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği ile ortaklaşa sürdürülen çalışmada, Adapazarı’nda görev yapan öğretmenlerin akademik ve sosyal becerilerine katkı sağlanması planlanıyor. 7 Şubat’ta sona erecek olan Online Atölye Çalışmalarında, katılımcılara sertifika verilecek.

ÖNEMLİ BİR PROJE

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş: yaptığı açıklamada, Online Atölye çalışmalarının son derece önemli olduğunu vurguladığı. Bakırtaş amaçlarının öğretmenlerin akademik ve sosyal hayatlarına katkı sağlamak olduğunu ifade ederken, çalışmaya destek olan İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneğine teşekkür etti.

Bu haber toplam 165 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar