SRT Yayın Akışı - 26.02.2021
Son Dakika

KİTAP OKU HEDİYENİ KAP PROJESİ16 Ocak 2021 - 13:17, Cumartesi

Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürü Erol Erdem: "Kitap okuyan öğrencilerimizi, kitap hediye ederek ödüllendiriyoruz ." dedi.

Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesinin düzenlediği Kitap oku ödülünü kap projesi çerçevesinde; kitap okuyan 5B sınıf öğrencilerinden Yusuf Hamza Aktaş ve Melih Kılıç ödüllerini okul müdürü Erol Erdem ve Türkçe öğretmeni M. Emin Erdoğan'dan aldılar. Okul müdürü Erol Erdem: "Kitap okuyan öğrencileri ödüllendirmeye devam edeceğiz "kitap oku ödülünü kap" kampanyası okumayı daha fazla cazip kılacaktır, okumak hayattır, gelecektir, okuyan gelişir. Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi akademik başarının adresi sosyal etkinliklerin merkezidir." dedi. MEHMET AYDOĞAN

Bu haber toplam 402 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar