SRT Yayın Akışı - 28.02.2021
Son Dakika

SOYKAN’DAN BAKAN’A 2'NCİ BÖLGE TALEBİ22 Şubat 2021 - 18:07, Pazartesi

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’den Akyazı Adliyesi için talepte bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Sakarya’ya gelen Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’le görüşen Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve AK Parti  İlçe Başkanı Mesut Ekrem, Bakandan Akyazı Adliyesi’nin 3.bölgeden 2.Bölgeye indirilmesi talebinde bulundu. Belediye Başkanı Soykan ve AK Parti İlçe Başkanı Ekrem, nüfusu Akyazı’dan az olan Hendek ve Sapanca adliyesinin 2. Bölge statüsünde olduğuna dikkat çekerek, Akyazı’nın da 2. Bölge statüsüne alınması gerektiğini Bakan Gül’e aktardıklarını söyledi. Başkan Soykan bu konuyla ilgili olarak hazırladıkları talep yazılarını ve 2020 yılı içinde Bakanlığa yazdıkları yazıların bir örneğine ekleyerek Bakana takdim ettiklerini ifade etti.  Bakan Gül’ün taleplerini olumlu karşıladığını söyleyen Başkanlar sonuçtan umutlu olduklarını açıkladılar.

Bu haber toplam 555 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar