SRT Yayın Akışı - 09.03.2021
Son Dakika

YENİ YAZARLARIN KALESİ OLUYORUZ22 Şubat 2021 - 21:48, Pazartesi

Türkiye'de dijital platformlara artan ilgi ile kitap okuma oranlarında düşüş olduğu öne sürülüp, öğrencilerin kitap okumadığından şikayet edilen bu dönemde Kale Okulları yeni bir başarıya daha imza attı.
Dijital çağın gerekliliklerini ve trendlerini her alanda yakalamak isteyen Kale Okulları sene başında hayata geçirdiği E-Dergi ile öğrencilere ulaşıyor. E-Dergi ile öğrencilere kendilerini ve yazarlık yeteneklerinin tanınması için bir fırsat da yaratılmış oluyor. Öğrenciler tarafından büyük ilgi gören E-Dergi, hem gelişen yeni çağa ayak uyduruyor hem de öğrencilerin yeteneklerini sergilemesi açısından büyük bir imkâna sahip oluyor. Kale Okulları bünyesinde bulunan öğrenciler, geleneksel yazar-dergi ilişkisini yeniden canlandırarak gizli kalmış yeteneklerinin farkına varıyor. Aynı zamanda edebiyat dersinde öğrendikleri yeni türleri deneyerek unutulmaya yüz tutmuş yazım şekillerini de yeniden hayata geçiriyor. Bu haber toplam 237 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar