SRT Yayın Akışı - 21.04.2021
Son Dakika

UÇAK'TAN İNTERNET İSYANI5 Nisan 2021 - 12:19, Pazartesi

İyi Parti Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Uçak Serdivan'ın sorunlarını dile getirdi. Uçak, "150 binlere ulaşan nüfusun 65'inin 40 yaş altı olduğu ilçemizde internete olan ihtiyacı anlatmamıza gerek olduğunu düşünmüyoruz" dedi.

İyi Parti Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Uçak, yaptığı açıklamada Serdivan'da yaşanan sorunlara değindi.  Günümüzde internet artık elektrik su gibi zaruri bir ihtiyaç olduğunu vurgulayan Uçak, "Pandemi döneminde gençlerimiz eğitimlerini internet aracılığı ile almakta bilgiye erişimi internetle sağlamaktadır" ifadesiyle internet alt yapısının önemine vurgu yaptı.

ALT YAPI PROBLEMLERİ

İyi Parti Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Uçak, "150 binlere ulaşan nüfusun 65'inin 40 yaş altı olduğu ilçemizde internete olan ihtiyacı anlatmamıza gerek olduğunu düşünmüyoruz. Çeyrek asırdır şehri yönetenlerin şehrin altyapı problemlerini çözmek için bir asır geçmesini mi bekliyorlar" dedi. Duygu ALAZ

Bu haber toplam 447 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar